W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_b435c4e7c9a7fdbc0184dc59ddcf9967.mp4" poster="http://www.dragonballinsider.com/wp-content/uploads/2015/03/resurrection_f_announce.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dragon Ball Z: Resurrection of ‘F’ (2015) | Aksion, Aventure, Animuar | 28 korrik 2015


Rreth filmit:

Në një ditë të qetë në Tokë, 2 ushtarë të Frizerit, Sorbeti dhe Tagoma, me anë të Sferave të Dragoit ringjallin Frizerin. Frizeri fillon të hakmerret ndaj Gokut.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 8.2/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.