W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dreamland (2020) | Drame, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Eugen Evansi ëndërron të shpëtojë nga qyteti i tij i vogël në Teksas, kur ndesh në hajduten e ëmbël në arrati, pas plaçkitjes së një banke. I dyzuar mes shpërblimit prej 10 mijë dollarësh të vënë për kapjen e saj dhe ndjenjave që fillojnë të lindin për të, atij i duhet të marrë një vendim, i cili do të ndikojë përgjithmonë në jetën e njerëzve që ka dashur ndonjëherë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

   

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.