W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/5kn7gs9KGwdlTYhOAmTzq30DPxqOhWrtmbyu-OV05is=m22" poster="http://www.kickasstoo.com/wp-content/uploads/2015/06/Dredd-2012-Full-Movie-Free-Download-HD.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dredd | 2012 | Aksion, Fantashkencë | 30 gusht 2015


Rreth filmit:

Në një qytet të dhunshëm, futuristik, ku policia ka autoritetin për të vepruar si gjyqtar, juri dhe ekzekutues, një polic bashkon forcat me një praktikante për të rrëzuar një bandë që merret me prodhimin dhe tregëtinë e drogës, SLO-MO.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.