W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Drug War (2013) | Aksion, Krim, Drame | 18 nëntor 2014


Rreth filmit:

Një shef i drogës i cili është arrestuar në një bastisje, detyrohet t’i tradhtoj ish-bashkëpunëtorët e tij si pjesë e një operacioni të fshehtë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.