W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/m7TMTSSgDAp2EiVZylzjmVd0cFAUiFiQ4kFSRfGoW2U=m22" poster="" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Eastern Promises | Krim, Thriller | 20 Shtator 2015


Rreth filmit:

Kur një adoleshente ruse që jeton në Londër vdes, një infermiere e cila gjeti ditarin e saj do të fillojë të kërkojë për të vërtetën, e cila mund të shkatërrojë një familje mafiozësh rusë.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.