W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Filmi do të filloj në 30

Ju mund të kaloni në video në 10


[videojs mp4="http://www80.uptobox.com/stream/aa73xk4561/360/0" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Eden Lake – HD | Horror, Thriller | 24 korrik 2015


Rreth filmit:

Përballja me një bandë adoloshentësh të rrezikshëm, do të rezultojë me pasoja të tmerrshme brutale për çiftin e ri të dashuruar, të cilët do të përpiqen me çdo kusht të mbrojnë fundjavën e pushimeve romantike.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.