W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Edge of Tomorrow (2014)  |  Aksion, Fantashkencë  |  21 Shtator 2014


Rreth filmit:

Një oficer e gjen veten në një grackë kohore në luftën kundër një race aliene. Aftësitë e tij përmirësohen teksa përballet me të njëjtat beteja brutale, dhe njësia e tij bashkë me një luftëtare të Forcave Speciale e çojnë gjithnjë e më afër mposhtjes së armikut.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 8.1/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.