W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Elite Squad | Aksion, Krim, Drame | Viti: 2007


Rreth filmit:

1997, kapiteni Nascimento duhet të gjejë një zëvendësues për profesionin e tij ndërkohë që përpiqet që të shkatërroj një organizatë kriminale që merret me tregtimin e drogës para se Papa të shkoj në Rio de Janeiro, Brazil

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.