W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Equals (2015) | Drame, Fantashkence, Romance | Viti: 2015


Rreth filmit:

Në një vend pa emocione, dy njerëz bien në dashuri kur rifitojnë ndjenjat e tyre nga një sëmundje misterioze, duke shkaktuar tension mes tyre dhe shoqërisë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.