W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

No Escape (2015) | Aksion, Thriller | 1 Nëntor 2015


Rreth filmit:

Një familje Amerikane e gjejnë veten në mes të një trazire në shtëpinë e tyre të re. Ata përpiqen të gjejnë shpëtim në një vend ku të huajt i pret vetëm ekzekutimi.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.