W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Escape Plan (2013) HD |   Aksion, Myster, Thriller   |   17 qershor 2014


Rreth filmit:
Kur një kopetent për siguritë e ndërtesave e gjen veten në burgun më të sigurtë dhe më sekret në botë, ai duhet të përdorë aftëistë e tij për t'u arratisur me ndihmën e dikujt nga brenda..

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.