W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Evil Dead (2013) | Horror | 11 nëntor 2014


Rreth filmit:

Pese shoke shkojne ne nje kabine te vetmuar, ku zbulimi i Librit te se Vdekurve i ben te therrasin padashur disa shpirtra qe jetojne ne pyllin aty afer. Prezenca e lige i posedon te gjithe, derisa mbetet nje ne fund per ta luftuar.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.