W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Extinction (2015) | Horror, Fantashkence, Drama | 1 gusht 2015


Rreth filmit:

Papritur brenda natës, bota ndaloi. Dy burra, dy të mbijetuar, një fëmijë, dhe urrejtja që i ndan. Një vend i harruar nga të gjithë, përfshirë edhe krijesat që jetojnë në Tokë deri tani.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

UptoBox

Uploaded

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.