W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ferry (2021) | Aksion, Krim, Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Shefi, e dërgon Ferrin, një mafioz të pamëshirshëm në rajonin e tij të lindjes, për të marrë hak ndaj atyre që sulmuan bandën e tyre. Kur takon Danielën bukuroshe dhe rishfaqen grindjet e vjetra të familjes, Ferri nis të ndiejë se jeta e tij po ndryshon…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.