W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Fetih 1453 | Aksion, Aventurë, Dramë | Viti: 2012


Rreth filmit:

Pas vdekjes së babait të tij Muratit II, Mehmeti II trashëgon fronin Osman. Pasi përballet me armiqtë e brendshëm dhe të jashtëm, ai vendos për ta përfunduar atë për të cilën ishte i destinuar – ta pushtojë Kostandinopojën.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.