W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Flying Swords of Dragon Gate | Aksion, Aventure | Viti: 2011


Rreth filmit:

Historia e “Shpatave Fluturuese të Portës së Dragoit” është i bazuar në filmin e vitit 1992 “Hani i Dragoit”. Është hera e parë që një film i tillë aksion xhirohet në 3D. Historia e filmit nis tre vjet pas djegies së Hanit famkeq të Dragoit në shkretëtirë kur pronarja e tij Xhejd u zhduk. Një bandë e re grabitësish e ka marrë nën pronësi: pronarë gjatë ditës dhe gjuetarë thesaresh gjatë natës. Hani është vendndodhja legjendare e një qyteti të humbur, të groposur nën shkretëtirë dhe thesari i tij i fshehur shfaqet vetëm gjatë një stuhie gjigante çdo 60 vjet. Banda e përdor hanin si një vitrinë për të gjurmuar thesarin…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.