W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Frankenstein (2014) | Aksion, Fantazi, | 29 qershor 2014


Rreth filmit:

Krijesa Frankenshtajn e gjen veten të bllokuar mes një lufte shekullore ndërmjet dy klanesh të pavdekshme, Urdhrit Gargojl dhe Demonëve

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.2/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.