W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Fright Night 2 | Horror, Thriller | Viti: 2013


Rreth filmit:

Gjatë ditës Gerri Dandridge është një profesoreshë seksi,
gjatë natës ajo është një vampire me një etje të pashuar për gjak.
Kur një grup studentësh shkojnë në Rumani për të ndjekur shkollën, ata gjenden mes terrorit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.