W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Frozen | Dramë Thriller | 4 Janar 2016


Rreth filmit:

Tre skiatorë bllokohen në një teleferik në mal, dhe janë të detyruar të bëjnë zgjedhje jetë a vdekje që provojnë së janë më të dobishme se sa të ngrish i gjallë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.