W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Gaia (2021) | drame, fantazi, horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një rojtar i lënduar i pyjeve në një mision rutinë shpëtohet nga dy mbijetesa jashtë rrjetit. Ajo që fillimisht është një shpëtim i mirëpritur bëhet më e dyshimtë ndërsa djali dhe babai i tij renegat zbulojnë një devotshmëri fetare ndaj pyllit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.