W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Girl (2020) | Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një vajzë e re kthehet në vendlindje për të vrarë babin e saj abuzues dhe zbulon se dikush e ka vrarë atë një ditë më parë. Duke kërkuar përgjigje ajo zbulon një trashëgimi familjare më të rrezikshme nga ç’mendonte.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.