W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Prisni [x] seconda, ose klikoni reklamen me posht.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Glass Chin (2014) | Drame, AThriller | 08 korrik 2015


Rreth filmit:

Një ish-kampion i pafat i boksit detyrohet të bëjë një zgjidhje ndërmjet miqësisë apo ambicieve të tij kur ai është i akuzuar për vrasje.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.2/10

Shkarko

UptoBox

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.