W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Grandma (2015) | Dramë, Komedi | Viti: 2015


Rreth filmit:

Gjyshja: Një adoleshente, që përballet me një shtatzani të padëshiruar, kërkon ndihmë nga gjyshja e saj e rreptë, një grua e cila prej kohësh i ka ftohur marrëdhëniet me vajzën e saj.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.