W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Hardcore Henry (2015) | Aksion, Aventure, Fantashkence | Viti: 2015


Rreth filmit:

Një film aksion në vetën e parë nga perspektiva e Henrit, një njeri i ringjallur me anë të teknologjisë, por nuk mban mend asgjë. Atij i duhet të shpëtojë gruan nga një kriminel telekinetik i cili ka në plan të krijojë ushtarë bio-inxhinierikë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.