W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Heatstroke (2013) | Aksion, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në një udhëtim në shkretëtirën afrikane, një shkencëtar vritet brutalisht nga një tregtar armësh. E dashura e tij përpiqet me çdo kush, të mbrojë vajzën e tij adoleshente.

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.