W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Hercules Reborn (2014)  |  Aksion, Aventure  |  21 korrik 2014


Rreth filmit:

Kur nusja e një të riu është rrëmbyer nga mbreti, ai kthehet për të kërkuar ndihmë nga Hercules. Po ky hero nuk xhindet në atë fshatë, mbasi kishte vrarë familjen e ti nga dekazhimi dhe helmim i mbretit, ai merr rruge e gabuar duke u varur nga ndikim i alkoolit.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 4.1/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.