W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Hercules (2014) | Aksion, aventure  | 21 nëntor 2014


Rreth filmit:

Herkuli, biri i Zeusit, nuk është as njeri e as zot,
dhe kjo shkaktoi vuajtje të mëdha. Duke u përballur me
dymbëdhjetë legjendat e mundimeve, ai i ktheu kurrizin
perëndive dhe për katërmbëdhjetë vjet ai gjeti vetëm
beteja të përgjakshme. Në shoqërinë e pesë personave të ngjashëm,
u bë një mercenar në shërbim të kujdo që ishte në nevojë…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb:6.2/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.