W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Hero (2019) a.k.a Geroy | Aksion, Rus, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

15 vjet më parë, Andrei, nën drejtimin e babait të tij, u trajnua në një shkollë speciale sekrete. Kur projekti pilot u mbyll, ai u vendos në Evropë. Por një ditë babai i tij, të cilin të gjithë e konsideronin të vdekur, telefonon dhe i thotë se është në rrezik. Andrei do të duhet të kalojë nëpër dashuri dhe tradhti dhe të mësojë lojën e pamëshirshme të spiunazhit, në të cilën është përfshirë pa dashje.

 Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.