W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Herself (2020) | drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Historia e një mamaje që përjeton divorcin bashkëshortor pas një dhune të vazhdueshme dhe lufton të ndërtojë një jetë të re e vetme për t’i siguruar një të ardhme dy vajzave të saj.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.