W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Hillbilly Elegy (2020) | drame, netflix | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një histori e dhimbshme e një familjeje jo perfekte, jo normale, por shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Mes të shkuarës dhe të ardhmes, Xheidi, student juridiku në Jeill, merr një telefonatë që e detyron të kthehet në vendlindje, atje ku i bien barrë përgjegjësie problemet e familjes.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.