W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Hot Pursuit (2015) | Aksion, Komedi, Krim | 29 korrik 2015


Rreth filmit:

Një oficere e policisë përfshihet në një aventurë kur i jepet një mision: të mbrojë vejushën e një trafikanti droge duke u përballur me kriminelë dhe policë te korruptuar.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

VideoMega

Filehot

UserFiles

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.