W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_f5171a4f01ba61093b5aa62279e8c702.mp4" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

I Want You | Drama, Romance | 25 korrik 2015


Rreth filmit:

Kur H kthehet në qytetin e lindjes, përpiqet të lërë pas të shkuarën e dhimbshme duke gjetur një dashuri të re.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.1/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.