W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

If I Stay (2014) | Dramë, Romancë | 22 nëntor 2014


Rreth filmit:

Jeta e Mia Holl ndryshon papritur pasi pëson një aksident me makinë dhe mbetet në gjendje kome. Gjatë një eksperiencë jashtë trupit, ajo duhet të vendosë nëse duhet zgjohet për ta jetuar jetën ndryshe nga sa e kishte imagjinuar.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.