W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

In the Name of the King III (2014)  |   Aksion, Adventure, Drama   |   27 qershor 2014


Rreth filmit:

Një antentat për rrëmbimi e një fëmije të një bizismeni në një lokal, shkon keq ku trazohen të gjithë , dhe koha kthehet në mesjetë në një kaos të madh.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 3.3/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.