W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Indignation (2016) | Drame | Viti: 2016


Rreth filmit:

Në 1951, Markus, një student hebre nga Nju Xhersi, me prejardhje nga klasa punëtore, do të ndjekë një universitet të vogël në Ohio. Aty ai do përplaset me shtypjen seksuale dhe pakënaqësitë kulturore, ndërkohë zhvillohet lufta në Korea.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.