W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/j0VHK-S1wntsplK51C2rBII_SGvg0Gm87bDT2zzfOm4=m22" poster="http://i.ytimg.com/vi/YMTpkqdvNqU/maxresdefault.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Insidious: Chapter 3 (2015) | Horror, Drama, Thriller | 18 Shtator 2015


Rreth filmit:

Pasi përpiqet për tu lidhur me nenën e saj te vdekur, adoleshentja Kuin Brener, i kërkon psikologës Elise Rainier për ta ndihmuar, por ajo e refuzon. Kuin fillon te shikoje ngjarje te pazakonta ne shtëpinë e saj. Pas sulmeve te furishme nga një djall babai i saj i kërkon Elise Rainier qe me aftësitë e saj t’i japë fund këtyre sulmeve.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.