W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Intruders (2015) | Horror, Thriller, Dramë | Viti: 2015


Rreth filmit:

Ana vuan nga agorafobia në mënyrë paralizuese, saqë kur një trio kriminelësh futen në shtëpinë e saj, ajo nuk mundet të largohet. Por çfarë ata nuk dinë, është se agarofobia nuk është psikoza e saj e vetme.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.