W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Ip Man: Kung Fu Master (2019) | aksion, aziatik, drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Gjatë kohës si kapiten i forcave të policisë në Foshan, Ip Man vihet në shënjestër nga një gangsterr hakmarrë teksa ushtria japoneze pushton vendin.

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.