W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Jakob’s Wife (2021) | horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ana, e martuar me një Ministër të një qyteti të vogël, ndjen se jeta e saj është tkurrur gjatë 30 viteve të fundit. Takimi me “Mjeshtrin” i sjell asaj një ndjenjë të re të fuqisë dhe oreksin për të jetuar më e guximshme. Sidoqoftë, ndryshimi vjen me një ndryshim të madh.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.