W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Jamesy Boy (2014) | Biografi, Drama, Krim | 22 qershor 2014


Rreth filmit:

Një anëtar i ri i bandës kthen jetën e tij në burg, në sajë të miqësisë që ai formon me një vrasës të dënuar i cili bëhet Këshilltar i tij

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.