W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/j0hdO_839L8ZthdHcEWOmKws__6bZwpQ0l6rzchz6QQ=m22" poster="http://imageserver.moviepilot.com/wftcrmimagefetch-aspx-jinn-an-action-packed-something.jpeg?width=680&height=345" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Jinn | 2014 | Thriller | 21 gusht 2015


Rreth filmit:

Në fillim, u krijuan njeriu nga balta, engjujt nga drita dhe e treta nga zjarri që u quajt Xhin, për të cilin njerëzit kishin harruar që ekzistonte, tani është koha që ata ta rikujtojnë.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.