W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Jolt (2021) | Aksion, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një vajzë ka probleme me kontrollimin e inatit dhe përdor gjithmonë një jelek që i jep goditje të forta parandaluese sa herë që ajo rrezikon jetët e njerëzve pranë saj. Pasi djali i parë që ajo dashuron vritet, ajo futet në një kërkim për hakmarrje duke kërkuar të gjejë vrasësin, teksa policia e ndjek atë si të dyshuar kryesor për vrasjen.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.