W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Journey to the West: The Demons Strike Back (2017) | Aventure, Fantazi, Komedi | Viti: 2017


Rreth filmit:

“Udhëtim për në Perëndim” është një novelë Kineze e publikuar në shekullin e 16, gjatë Dinastisë Minge. Protagonisti i historisë është murgu Tang, një murg budist i

cili niset në perëndim për të mbledhur shfantaziet e shenjta dhe gjithashtu për të mposhtur demonët dhe forcat e keqija. Pasi ka bërë betimin e murgut për të mos

përdorur dhumë atij i duhet të marrë e vete tre dishepujt e tij që do ta mbrojnë…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.