W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Jug Face | Horror, Drame, Thriller | Viti: 2013


Rreth filmit:

Në një komunitet mes pyejeve, larg rregullave dhe kostumeve moderne, adoleshentja Ada ngel shtatzanë nga vëllai Jessaby. Kur zbulon nëpermjet një kane në forme fytyre së ajo është viktima që duhet sakrifikuar nga një krijesë vdekjeprurese që jetonte në një
grope, ajo vendos të shpetojë foshnjen e saj dhe vendos Kanen në mes të pyllit duke venë në rrezik jeten e banorve të tjerë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.