W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://www.googledrive.com/host/0BymgIuqveNO7aHc3b3hBeGxtZzA/June%202015%20HD%20720p.mp4" poster="http://onlinemovieshome.com/wp-content/uploads/2015/10/maxresdefault1-640x360.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

June (2015) | Horror, Fantashkencë | 18 Tetor 2015


Rreth filmit:

Një çift pa fëmijë, Dejvi dhe Lili, birësojmë një vajzë me emrin Xhuna. Asnjë familje nuk e do sepse ajo shkakton vazhdimisht gjëra të këqija. Me kalimin e kohës çifti zbulon se vajza ka fuqi mbinatyrore dhe vendosin të merren me të për ta bërë mirë, por shoku imagjinar i vajzës, xhindi Eiri, ka opinion të ndryshëm… Ndiqni filmin për ta zbuluar!

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.