W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Kick-Ass 2 (2013) | Aksion, Komedi, Krim | 13 nëntor 2014


Rreth filmit:

Heronjtë e vetëshpallur Shkelmuesi dhe Vajza Yll, përpiqen të rikthen në jetë si adoleshentë “normalë”, por shumë shpejt përballen me sfidën më të rrezikshme. Për t’u hakmarrë për vdekjen e të atit, Red Misti ka krijuar një ushtri superkriminelësh dhe për ta mundur do të duhet ndihma e disa superheronjve të rinj shumë të zotë dhe argëtues…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.