W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Kill Bill: Vol. 2 | 2004 | Aksion, Krim, Thriller | 31 korrik 2015


Rreth filmit:

Bride vazhdon kërkimin e hakmarrjes kundër ish-shefit dhe të dashurit të saj Bill, gënjeshtarit Bud dhe një-syrit Elle.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 8.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.