W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Kill or Be Killed (2015) | Horror, Mister, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Në vjeshtën e vitit 1900, Klajd Barbi dhe banda e tij përpiqen për të ecur përgjatë Teksasit të rimarrin paratë e fshehura të një grabitje të dështuar, por gjërat marrin për ters dhe shumë shpejtë zbulojnë se përndiqen jo vetëm nga ligji, por dhe nga diçka shumë e pamëshirshme dhe më e keqe se vetë ata.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.