W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Killer Joe | Drame, Krim, Thriller | Viti: 2011


Rreth filmit:

Pasi jeta e një të riu është në rrezik për shkak të një borxhi, ai vendos për të vrarë nënën e tij të keqe në mënyrë që përfitojë nga sigurimet.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.