W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Killing Salazar (2016) | Aksion | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një skuadër elitë e agjentëve të DEA-s u caktohet që të mbrojnë një nga lordët më të rrezikshëm të drogës, Xhozef “El Tiburon” Salazar. Detyrohen që ta fshehin pasi të gjithë kujtojnë se ka vdekur. Duke pritur në suitën e një nga hoteleve më prestigjioze, e gjejnë veten në mes të një plani të organizuar e mjaft të ngatërruar

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.